A-
A
A+
Eus dec'h betek hiziv
Kinnig holleg
Un nebeud sifroù
An Ti-Kêr
An Diorren padus hag an Ajenda 21
Terkañ hag endro
Aveadurioù ar gumun
Deskadurezh
Ar skolioù kentañ derez
Ar skolajoù
Ar servijoù a dost
Ambroug ar re en oad
An diduamantoù evit ar re en oad
En em ziduiñ ha sortial
Ar mediaoueg
Skol sonerezh ar gumun
Ar gevelladennoù
Sinema evit an dud war an oad
Gouel ar re war an oad
Beaj ar re war an oad
Hôtel de Ville
Place de la République
29280 Plouzané
02 98 31 95 30
Contact
Horaires
Facebook
Horaires des marées
Calendrier des marées - horaire, hauteur, coefficient de marée
Météo
Eus dec'h betek hiziv
Kinnig holleg
Un nebeud sifroù
An Ti-Kêr
An Diorren padus hag an Ajenda 21
Terkañ hag endro
Aveadurioù ar gumun
Deskadurezh
Ar skolioù kentañ derez
Ar skolajoù
Ar servijoù a dost
Ambroug ar re en oad
An diduamantoù evit ar re en oad
En em ziduiñ ha sortial
Ar mediaoueg
Skol sonerezh ar gumun
Ar gevelladennoù
Sinema evit an dud war an oad
Gouel ar re war an oad
Beaj ar re war an oad
Events Calendar
Today
By Month
UpComing this month
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
2021
2022
January
February 2021
March
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
5
1
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Pilates ...
14:30 Ecole Anita Con ...
18:30 Awen, un souffl ...
2
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Yoga
14:30 Ecole Anita Con ...
17:00 Cours hip-hop
19:30 Skol Al Louarn
3
09:45 DansCité
19:00 Form y Danza
4
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Danse
14:30 Ecole Anita Con ...
18:30 Skol Al Louarn
5
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG
14:30 Ecole Anita Con ...
19:00 SUICHIN
6
7
6
8
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Pilates ...
14:30 Ecole Anita Con ...
18:30 Awen, un souffl ...
9
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Yoga
14:30 Ecole Anita Con ...
17:00 Cours hip-hop
19:30 Skol Al Louarn
10
09:45 DansCité
19:00 Form y Danza
11
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Danse
14:30 Ecole Anita Con ...
18:30 Skol Al Louarn
12
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG
14:30 Ecole Anita Con ...
19:00 SUICHIN
13
14
7
15
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Pilates ...
14:30 Ecole Anita Con ...
18:30 Awen, un souffl ...
16
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Yoga
14:30 Ecole Anita Con ...
17:00 Cours hip-hop
19:30 Skol Al Louarn
17
09:45 DansCité
19:00 Form y Danza
18
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Danse
14:30 Ecole Anita Con ...
18:30 Skol Al Louarn
19
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG
14:30 Ecole Anita Con ...
19:00 SUICHIN
20
21
8
22
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Pilates ...
14:30 Ecole Anita Con ...
18:30 Awen, un souffl ...
23
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Yoga
14:30 Ecole Anita Con ...
17:00 Cours hip-hop
19:30 Skol Al Louarn
24
09:45 DansCité
19:00 Form y Danza
25
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG - Danse
14:30 Ecole Anita Con ...
18:30 Skol Al Louarn
26
09:00 ALAPAGE
12:00 ASCIG
14:30 Ecole Anita Con ...
19:00 SUICHIN
27
28
Disponibilités des salles
Réservé Trinité
Pré-réservé Trinité
All Categories ...
Show events from all categories